Pickvibe

Socioklonas
turtinantis
laiką

Jūsų gidas po skaitmeninę erdvę

Sužinokite apie paslaugas ir produktus bei jų vertinimus, orientuokitės profesionalų pasaulyje. Leiskite iš informacijos srauto atrinkti Jums aktualiausias žinias. Atraskite žmones, artimus savo sielai.

Profesionalūs ir demokratiški vertinimai

Remkitės profesionalų pažiūriu. Sutrumpinkite savo pasirinkimų laiką, remdamiesi patikimų žmonių patirtimi. Dalinkitės, padėkite apsispręsti kitiems.

Asmenybės augimas

Kiekviena tyrinėta sritis ar hobis gilina Jūsų žinias, dalindamasis kuriomis tampate ekspertu. Įgykite pagarbą bei balso vertę. Jūsų patirčių ir vertinimų kaupimas ir analizė leidžia dirbtiniam intelektui siūlyti Jums naujas patirtis ir plėsti Jūsų dar neatrastus pomėgius. Leiskite atskleisti jūsų asmens fenomenalumą.

Apjungtos Metavisatos

Pasiimkite į skaitmenines Metavisatas savo sukauptą duomenų ir informacijos turtą. Kolonizuokite skaitmeninius pasaulius, likdami savimi.

Mūsų pajėgos:

Jūs - savo duomenų šeimininkas

Asmens duomenims apsaugoti naudojama blokų grandinė. Valdote duomenis apie save, pateikiamus skaitmeninei erdvei.

Dirbtinis intelektas tarnauja žmonėms

Jūs – geriausias DI mokytojas. Jūsų patirtimi mokomas dirbtinis intelektas tiksliausiai supranta Jūsų poreikius. Kitų žmonių patirtys pritaikomos Jūsų unikaliai asmenybei.

Praturtinta patirtis

Praktinis panaudojimas skatina savirealizaciją. Prasmingai užpildytas laikas. Bendravimas su tais, kurie skatina Jus pasitempti.