Pickvibe
Image

Cukrus ir žvaigždės

Cukrus ir žvaigždės

Filmas
calendar

pen, 14 lie 2023, 16:00,
tre, 20 rgs 2023, 20:45

Renginio aprašymas

Pagal paties konditerijos meistro Yazido Ichemrahemo autobiografiją sukurta istorija apie kovą ir triumfą, kurioje pagrindinį vaidmenį atlieka įtakingasis aktorius Riadhas Belaïche'as. Filmas "Cukrus ir žvaigždės" - tai geras jausmų filmas, kuris privers jus juoktis ir verkti.

Nuo pat vaikystės Jazidas norėjo tik gaminti skanius desertus ir aprūpinti savo globėjų šeimą. Naktimis, prieš užmigdamas, jis su ilgesiu žvelgia į savo mėgstamiausių konditerių nuotraukas ant sienos - jį į priekį veda svajonė tapti tokiu pat puikiu virėju kaip jo herojai.

Gavęs stažuotę prestižiniame Paryžiaus restorane, jis turi staiga išmokti orientuotis elitiniame konditerijos pasaulyje, vadovaujamas šefų, kuriuos taip dievina. Kelionės metu Jazidui tenka kovoti su benamyste, šeimos problemomis ir nepritekliumi, tačiau jis yra tvirtai apsisprendęs siekti savo tikslo - varžytis už Paryžių tarptautiniame konditerijos čempionate.

Pasitelkęs savo talentą ir tikrų draugų palaikymą, Jazidas gali būti tik per žingsnį nuo slapto ingrediento, padedančio pasiekti savo svajonę, - nepaisant visų galimybių.