Pickvibe
Image

Dekoratorius

Dekoratorius

Spektaklis
calendar

šeš, 15 bal 2023, 18:00,
tre, 20 rgs 2023, 18:00

Kūrėjai

DramaturgasDonald ChurchillDead
RežisieriusBadri Tserediani
ScenografasEmilija Globytė
Režisieriaus asistentasJurgita Rudėnaitė

Vaidina

Renginio aprašymas

 
Visi esam pratę paremontuoti pabodusius savo namus, perdažyti atsilupusius durų apvadus ir dekoruoti savo išorinį pasaulį. O jei galėtume dekoruoti savo vidinę realybę, dekoruoti savo nuodėmes, istoriją, net savo tikėjimą meile ir kitu žmogumi? 
Šių atsakymų režisierius Badri Tserediani ieško pasitelkęs Donaldo Čerčilio (Donald Churchill), anglų dramaturgo, pjesę „Dekoratorius“. Autorius buvo legendinis ne tik XX amžiaus rašytojas, bet ir žymus aktorius. Todėl pjesė pilna veiksmo, mėgiama viso pasaulio žiūrovų. Sėkmingi spektaklio pastatymai pagal šią medžiagą sukurti 25 valstybėse. Tekste atsiskleidžia daugiaplaniai personažai, jų gyvenimai pilni karčių patirčių, kurios verčia netikėti tikra meile. Aktorių kuriami personažai tam nepasiduoda ir aktyviai siekia savo tikslų, stengiasi tvarkyti savo gyvenimus, rasti išeitis iš sudėtingiausių situacijų. O svarbiausia visi paprasčiausiai ieško savų būdų būti pastebėtais, priimtais ir mylimais. 
Romantinės komedijos scenos sodrios tikro gyvenimo pavyzdžių, nesusipratimų bei juoko. Jos drąsiai kviečia žiūrovą kartu keliauti personažų pasaulių labirintais ir klausti, ar tikrai meilei reikia dekoro?