Pickvibe
Image

Didžioji teleportacija: Gaudynės marse

Didžioji teleportacija: Gaudynės marse

Spektaklis
calendar

šeš, 7 spa 2023, 12:00,
ket, 14 gru 2023, 18:30

Kūrėjai

RežisieriusMantas Verbiejus
KompozitoriusDeivydas Zvonkus
Dailininkas scenografasLiuka Songailaitė
Kostiumų dailininkasLiuka Songailaitė
Audiovizualinio meno kūrėjasSaulius Paliukas

Vaidina

Renginio aprašymas

 
Edukacinis šou “DIDŽIOJI TELEPORTACIJA Į ŽAIDIMŲ PASAULĮ” tai interaktyvus spektaklis vaikams. Į spektaklio veiksmą bus įtrauktas kiekvienas vaikas. Visi svečiai gaus specialų rekvizitą – stebuklingas jėgas turinčią apyrankę, kurios pagalba vaikai padės Rokui ir Rokai įvykdyti užduotis. Tai istorija apie amžinai išsiblaškiusį profesorių H2O – dienos metu pardavinėjantį vaikams ledus, o naktimis kuriantį teleportacinį mechanizmą. 
Vieną šeštadienio vidurdienį profesorius H2O kartu su jaunaisiais draugais Roku ir Roka mėgins teleportuotis į viduramžius. Tačiau klaidingai sujungti laidai profesorių H2O nublokš į internetinę žaidimų platformą. Ištikimieji draugai Rokas, Roka ir jaunieji žiūrovai leisis į nuotykių kupiną kelionę, kurios tikslas – išvaduoti antivirusiniame bokšte įstrigusį profesorių H2O. 
Techniškai inovatyvaus ir atraktyvaus spektaklio metu jaunieji žiūrovai ne tik pramogaus. Jie bus mokomi, kaip saugiai elgtis internete, kaip užkirsti kelią patyčioms virtualioje erdvėje, sužinos apie fizinio aktyvumo reikšmę, o taip pat lavins fizinės mankštos įgūdžius. Po spektaklio visus vaikučius kviesime susitikti su Profesoriumi H20 ir jo draugais, bei pasidaryti žaismingas nuotraukas.