Pickvibe
Image

Donatas Montvydas ''360''

Donatas Montvydas ''360''

Koncertas
calendar

tre, 27 gru 2023, 20:00

Autoriai ir atlikėjai

Renginio aprašymas

Vienas ryškiausių atlikėjų Donatas Montvydas savo gerbėjams neleidžia atsikvėpti po galingo „2057“ koncerto ir jau dabar kviečia į savo svarbiausią metų koncertą. Gruodžio 27 dieną Kauną sudrebins „360“ laipsnių koncertas, kuris kvies kartu išgyventi unikalias muzikines patirtis transformuotoje „Žalgirio“ arenos erdvėje.

Atlikėjas Donatas Montvydas savo koncertais formuoja naujus standartus, kurie viršija ne tik gerbėjų, bet ir meno srities profesionalų lūkesčius. Kiekvieną kartą nustebina vis didesniu bei itin kokybišku šou Lietuvos scenoje, kurie prilygsta pasauliniams turams. Atlikėjas pasakoja, kad nauji iššūkiai jį brandina kaip kūrėją, todėl šį kartą yra pasiruošęs visą savo energiją skirti šiam „360“ konceptui įgyvendinti.

Žalgirio arenos scena transformuosis į visai kitą, dar intymesnę erdvę – scena bus įrengta arenos viduryje ir apsupta minios iš visų pusių. Šis neįprastas techninis sprendimas su įspūdinga projekcija atlikėjui leis būti dar arčiau savo klausytojų ir sukurs dar didesnį bendrumo jausmą.

Informacija fanų zonai: Atskiras įėjimas į koncertą, galimybė po renginio nusifotografuoti su Donatu Montvydu, dovana ir koncerto akreditacija.

Donatas Montvydas „360” jau gruodžio 27, Kauno „Žalgirio arena“. Bilietai brangs.