Pickvibe
Image

GJan ''Raktą jau turiu''

GJan ''Raktą jau turiu''

Koncertas
calendar

šeš, 20 sau 2024, 20:00

Autoriai ir atlikėjai

Renginio aprašymas

Tai vienareikšmiškai bus didžiausias ir svarbiausias šou atlikėjos karjeroje. Arenos koncertui GJan ruošia ne tik garsiausias savo dainas, tokias kaip „Ruduo“, „Melagė“, „Leidžiu sau viską“, bet ir naują lietuvišką albumą: „Juo labai džiaugiuosi, todėl noriu, jog šio albumo dainos skambėtų kuo didesnėje erdvėje ir kuo didesnei miniai žmonių. Norisi pateikti visą nuotaikų paletę, kad klausytojas ateitų su manim verkti, juoktis ir šokti“, – apie 2024 m. sausio 20 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje vyksiantį koncertą pasakoja atlikėja.
Kątik intensyvų akustinių koncertų turą baigusi dainininkė Greta Jančytė-GJan išvyko į Slovakijoje esančius Aukštuosius Tatrus ir iš ten siunčia džiugią naujieną fanams.

Socialiniuose tinkuose dainų autorė ir atlikėja pasidalino nuotrauka su kalno viršūnėje iškelta vėliava, kurioje – žinutė apie didžiausią ir ambicingiausią jos karjeros koncertą „Žalgirio“arenoje: „Į Slovakijos Tatrus grįžau antrą kartą. Šie kalnai man turi ypatingą reikšmę. Čia buvo pirmas kalnas, į kurį kažkada, per nesvietišką aukščio baimę, krokodilo ašaras ir viršūnėje pasitukusią audrą vis tiek įlipau – į Rysy, vieną gražiausių Aukštųjų Tatrų viršūnių. Tas žygis išmokė labai labai daug, todėl paskelbti apie koncertą arenoje nusprendžiau būtent iš čia: norėjau įprasminti visą šitą manęs laukiančią kelionę. Pakilau į tuos pačius kalnus su savo koncerto vėliava, kurią iškeliu ir drąsiai mojuoju sakydama, kad šiais metais mano kalno viršūnė – didžiausias ir svarbiausias gyvenimo koncertas Kaune, „Žalgirio“ arenoje. Tikiu, šis žygis mane išmokys ne mažiau nei išmokė šie Tatrai.“