Pickvibe
Image

PIAF! The SHOW. EDITH PIAF gyvenimo ir muzikos istorija

PIAF! The SHOW. EDITH PIAF gyvenimo ir muzikos istorija

Koncertas
calendar

ket, 5 sau 2023, 20:00,
šeš, 6 sau 2024, 19:00

Kūrėjai

Tekstų ir dainų autoriusEdith PiafDead

Autoriai ir atlikėjai

Renginio aprašymas

 
Kitų metų pradžioje du Lietuvos miestus užburs nostalgiška Paryžiaus magija, nes tarptautinio pripažinimo sulaukusi atlikėja Nathalie Lermitte atgaivins prancūzų legendos Edithos Piaf gyvenimo ir muzikos istoriją. Du įspūdingi pasirodymai vyks 2024 metų sausio sausio 5 dieną Palangoje ir sausio 6 dieną Vilniuje.
Šimtmečio dainininke prancūzų vadinamos E. Piaf vizitine kortele tapo jos galingas balsas ir maištingas charakteris. Atlikėjos gyvenimas buvo ne ką mažiau intriguojantis, nes jame netrūko šokiruojančių istorijų ir faktais nepatvirtintų legendų. Nors atlikėją visą gyvenimą persekiojo nesėkmės, tai jai nesutrukdė užsitarnauti pasaulinio pripažinimo.
E. Piaf gimė 1915 metais gatvėje, o mirė 1963 metais, būdama 48-erių. Nepaisant sunkios vaikystės ir problemų šeimoje, ji tapo viena garsiausių ir populiariausių prancūziškos estrados dainininkių, o jos laidotuvėse dalyvavo 40 tūkst. gerbėjų.
Kitų metų pradžioje Palangoje ir Vilniuje vyksiančius pasirodymus įkvėpė 2007-ųjų metų biografinis muzikinis filmas „La Vien En Rose“ (liet. Rožinis gyvenimas), pasakojantis apie atlikėjos gyvenimą. Pirmąkart Berlyno filmų festivalyje pristatyta kūrinys pasaulio kino teatruose uždirbo virš 87 milijonų JAV dolerių, laimėjo net 13 prestižinių apdovanojimų ir buvo nominuotas dar dvylikai.
Edith Piaf – La Vie En Rose: https://youtu.be/sKJ9bvdgNvk
Edithos Piaf balsą, talentą ir charizmą scenoje įkūnyti gebančių atlikėjų visame pasaulyje nėra tiek jau daug, tačiau jau 45-erius metus scenoje esanti prancūzų atlikėja Nathalie Lermitte yra viena iš jų. Nuo pat mažens su E.Piaf muzika užaugusi dainininkė jau būdama vos devynerių buvo vadinama „ateities Editha Piaf“.
„Pirmą kartą Edithos balsą išgirdau, kai buvau ketverių ir jis jau tada prikaustė mano dėmesį. Dainos žodžių prasmės tada dar nesupratau, todėl tai man įtakos neturėjo, bet jos balsas man paliko neišdildomą įspūdį. Po daug metų man pasiūlė atlikti jos dainas ir man tai priminė tą momentą, kai buvau maža. Ilgai nedvejodama sutikau“, – teigė N. Lermitte.
„Šiuo pasirodymu siekiu atspindėti Edithos kūrybinę sielą, nes muzika jai buvo viskas. Jos muzika magiška ir žavi visą pasaulį jau 60 metų po to, kai nėra jos pačios. Jos muzika palies kiekvieną, nes yra tikra ir kupina meilės bei tikėjimo. Juk Editha tikėjo muzika ir meilės galia“, – pridūrė prancūzų atlikėja.