Pickvibe
Image

Tribute. Queen Show

Tribute. Queen Show

Koncertas
calendar

sek, 31 gru 2023, 22:00

Autoriai ir atlikėjai

Grupės

Renginio aprašymas

Triuškinančia jėga sceną užkariavęs „Queen Show“ su Jeronimu Miliumi kviečia Naujuosius metus pasitikti griausmingai ir su geriausia pasaulio muzika.

Garsiausi „Queen“ hitai skambės paskutinę metų dieną nuo 22.00 Palangos koncertų salėje. Koncerto trukmė 1,5 val.

„Kiekviename mūsų gyvena „vidinis Freddie“ ir per „Queen Show“ jis būna išlaisvinamas“, – sako Jeronimas Milius.

Freddie Mercury dainas atliekantis Jeronimas Milius užkuria tokią ugnį, kad abejingu likti neįmanoma. Jo balso galia ir nepaprasti vokalo duomenys visiems melomanams kelia didelę pagarbą. Iki šiurpuliukų nuostabu stebėti, kaip lengvai ir be įtampos jis gali sudainuoti net sudėtingiausius „Queen“ kūrinius. Tomas Varnagiris ne veltui vadinamas gitaros virtuozu, „Queen“ kūriniai – puiki terpė jo meistriškumui atsiskleisti.

 „Queen Show“ skamba „One Vision“, „We Will Rock You“, „I Want To Break Free“, „Don‘t Stop Me Now“, „Somebody To Love“, „Radio Ga Ga“, „Under Pressure“, „The Show Must Go On“, „We Are The Champions“ ir kiti kūriniai, kuriuos gerbėjai moka mintinai ir drąsiai traukia drauge. Ryškiausias „Queen“ karūnos deimantas – „Bohemian Rhapsody“ – drauge su pritariančia grupe „Vilnius Voices“ suskamba taip, kad pats Freddie nerastų priekaištų.

Nenustebkite, bet „Queen Show“ yra koncertas visai šeimai. Šios grupės gerbėjų amžiaus amplitudė – kaip reta plati: nuo visiškai jaunų veidų, pažinusių ir pamilusių „Queen“ iš filmo „Bohemijos rapsodija“, iki tų, kurie užaugo su šia laikui nepavaldžia muzika.