Pickvibe
Image

Žaidimas baigtas

Žaidimas baigtas

Filmas
calendar

tre, 20 rgs 2023, 20:00

Deafs
deafs
Foreigners
foreigners

Renginio aprašymas

Spektaklis ir filmas „Žaidimas baigtas“, besisukantis aplink žaidimo perspektyvą, kviečia žiūrovus pamatyti realybės ir sapnų susidūrimą. Žiūrovas jaučiasi kaip konkrečioje situacijoje, svarsto santykį su kitais ir savimi. Subtilūs jausmai pinasi su fantastika ir magija bei tampa neišvengiamu judėjimo ir vaizdo elementu.

Magiškasis Julio Cortázar’o realizmas ilgą laiką įkvėpė menininkų vaizduotę. Jo istorijos yra išskirtinai ryškios ir tapo mūsų judesio ir choreografijos žemėlapiu, kartu su galimu sapno ir realybės siužetu.

Pandemijos metu kūrybinė komanda suvienijo savo jėgas, siekdama naujoviško būdo, leidžiančio žiūrovams pamatyti naują šokio kampą. Filmo interpretacija išlaiko tą pačią spektaklio liniją, bet išplečia fantazijos ribas. Filmas perkelia veiksmą į mistišką miško aplinką ir suteikia dar daugiau erdvės žiūrovo vaizduotei.

„Vaidinant naktį miške teko prisitaikyti prie besikeičiančių oro sąlygų ir nelygių paviršių, tokių kaip smėlis, samanos, kankorėžiai ar nulūžusios šakos, o tai pareikalavo netikėtų choreografinių sprendimų. Tokios aplinkybės stipriai skatino kūrybiškumą“, – apie filmo užkulisius pasakoja Airida Gudaitė ir Laurynas Žakevičius.