Pickvibe

Koncertai Mazeikiuose gruodžio mėnesį

Gruodžio mėnesį Mažeikiuose, kaip ir visoje Lietuvoje, įvyksta daugybė šventinių renginių ir koncertų, skirtų artėjančioms Kalėdų ir Naujųjų Metų šventėms. 
 

Kalėdiniai koncertai 


Kalėdinės muzikos koncertai bažnyčiose ir kultūros centruose, kur atliekamos tradicinės kalėdinės dainos ir sakralinė muzika. 
Miesto kultūros centruose ir kitose viešose erdvėse organizuojami koncertai, kuriuose dalyvauja vietiniai muzikos kolektyvai, mokyklų chorai ir orkestrai. 

Šventiniai renginiai 


Miesto eglutės įžiebimo ceremonija, kuri paprastai yra lydima muzikinių pasirodymų ir koncertų. 
Naujametiniai koncertai prieš pat Naujųjų Metų sutikimą, siūlantys įvairią muzikinę programą, kartu su fejerverkais vidurnaktį. 

Vaikų ir šeimos renginiai 


Specialūs šventiniai renginiai šeimoms, kuriuose vyksta vaikų muzikiniai pasirodymai, teatralizuoti spektakliai ir kiti pramoginiai užsiėmimai. 

Gyvos muzikos vakarai 


Gyvos muzikos vakarai kavinėse, barų ir naktiniuose klubuose, kurie siūlo atsipalaiduoti šventiniu laikotarpiu, klausantis įvairių žanrų muzikos atlikėjų. 

Kultūrinės įstaigos

 
Bibliotekos, muziejai ir kiti kultūros objektai gali rengti teminius koncertus, susijusius su šventinio laikotarpio literatūra, istorija ar menais.