Pickvibe

Koncertai vasario 14

Vasario 14-oji, švenčiama kaip Šv. Valentino diena, yra populiari proga visame pasaulyje, įskaitant ir Lietuvą, rengti romantiškus koncertus ir muzikinius vakarus. Šią dieną įvairiose vietose – koncertų salėse, restoranuose, baruose ar net neįprastose erdvėse – organizuojami Renginiai, skirti meilei ir partnerystei švęsti. Nors konkrečių renginių detalės gali skirtis kasmet, štai kokių koncertų galima tikėtis vasario 14-ąją:

Romantiški koncertai


Klasikinės muzikos pasirodymai, kuriuose gali skambėti romantiškos kompozicijos, serenados ir meilės dainos, atliekamos simfoninių orkestrų, kamerinių ansamblių ar solistų.

Džiazo vakarai


Džiazo ir blūzo koncertai intymioje aplinkoje, kurie sukuria romantišką atmosferą. Dažnai tokie vakarai rengiami džiazo klubuose ar kavinėse.

Pop ir alternatyvios muzikos pasirodymai


Populiariosios muzikos koncertai, kuriuose gali pasirodyti vietiniai ar tarptautiniai atlikėjai, atliekantys dainas apie meilę, santykius ir aistrą.

Teminiai renginiai ir vakarėliai


Teminiai vakarėliai ir Renginiai, skirti Šv. Valentino dienai, kurie gali vykti naktiniuose klubuose ar kitose pramogų vietose, siūlantys specialias programas ir muziką.

Gyvos muzikos vakarai


Gyvos muzikos vakarai restoranuose ir baruose, kurie siūlo romantinę muziką pietums ar vakarienei. Tai puiki proga mėgautis kokybiška muzika ir skaniu maistu.
Šv. Valentino dienos koncertai ir muzikiniai vakarai yra puiki proga praleisti laiką su mylimu žmogumi, mėgaujantis muzika ir šventine nuotaika.