Pickvibe
Professional

Francesco Guaiana

MuzikantasProfesionalas
Muzikos dėstytojasProfesionalas

Biografija

Francesco gimė 1973 m. Palerme, Sicilijoje. Muzika jis susidomėjo labai jaunas, grojo pianinu ir gitara.
Baigęs vidurinę mokyklą studijavo džiazinę gitarą, ausų lavinimą, aranžavimą, lankė klasikinės gitaros pamokas ir gavo penkerių metų klasikinės gitaros studijų baigimo pažymėjimą.
Nuo 1992 iki 1995 m. jis lankė Palermo literatūros universitetą, kuriame daugiausia dėmesio skyrė etnomuzikologijai ir muzikos istorijai, pradėjo groti kelių mažų ir didelių grupių vadovu ir lyderiu.
1995 m. dalyvavo Amerikos kompozitoriaus Rhyso Chatamo parašytame koncerte 100 gitarų, kuris buvo atliktas Palerme Teatro Verdura.
Jis dalyvavo daugelyje seminarų, tokių kaip San Vito Jazz 93-96, Umbria Jazz 1996, Siena Jazz 1997.
1997 m. jis mokėsi Guntherio Shullerio džiazo bigbendo instrumentalistų mokykloje Palerme.
1998 m. jis laimėjo stipendiją studijuoti Berklio muzikos koledže ir persikėlė į Bostoną studijuoti džiazo gitaros, atlikimo ir kompozicijos.
Jis studijavo pas Kurtą Rosenwinkelį, Micką Goodricką, Joną Damianą, Bretą Wilmotą, Vuką Kulenovičių, Johną Bavicchi, Bruce'ą Bartlettą, Tedą Peace'ą ir turėjo galimybę koncertuoti su tokiais puikiais menininkais kaip Gary Burton, Paul Jeffrey, Bob Moses, Ferenc Nemeth, Daniele Camarda, Kendrickas Scottas, Dayna Stephens.
Būdamas Bostone jis koncertavo keliuose džiazo klubuose ir buvo pakviestas groti „Šiaurės Karolinos džiazo festivalyje“ Raleigh Durham, „Dante Alighieri Society of Massachussets“ Kembridžas, „Tufts University“, „Berklee Performance Center“, „Mass Art University“, Bostono. .
2001 m. jis persikėlė į Niujorką, kur susitiko ir grojo su daug įdomių muzikantų ir menininkų, taip pat buvo pasamdytas Berklio koledžo personalu, dirbdamas Bobui Stolofui, Kevinui Mahogany, Donnai Mc Elroy, Billui Pearce'ui.
2002–2004 m. taip pat buvo sicilietiškos liaudies muzikos grupės „Tammorra“ narys, grojantis Vokietijoje, Austrijoje, Šveicarijoje, Italijoje.
Po poros metų, praleistų tarp Niujorko ir Europos, jis neseniai grįžo į Italiją, kur šiuo metu dėsto ir reklamuoja savo projektus.
2006 m. jis atliko ar Werkstatt der Kulturen Berlyne, laimėjo pirmąją kainą už geriausią tiesioginio garso takelio kompoziciją „Strade del Cinema festival“ Aostoje, Italijoje, pasirodė „Kals Art Movie Festival“ Palerme.
Jis parašė muziką šiuolaikinio šokio spektakliams ir buvo pakviestas į keletą rezidencinių programų, tokių kaip CESTA (Čekija), I AM YOU ARE (Italija), ir turėjo galimybę bendradarbiauti su garso ir vaizdo menininkais, tokiais kaip Andrea Parkins, Julia Naskova. , Mattas Ostrowsky.
2007 m. jis gastroliavo Niujorke ir Bostone su savo solo gitara reklamuodamas savo naują solinį kompaktinį diską pavadinimu „Clouds in Motion“.
Nuo 2007 m. spalio iki gruodžio Francesco gyveno Paryžiuje kaip Recollets tarptautinės rezidencijos programos, kurią remia Užsienio reikalų ministerija ir Direction des Affaires Culturelles, Mairie de Paris, nugalėtojas. Kaip šalutinis gitaristas jis atliko keletą muzikos pasirodymų – teatro kūrinį „Ultimo Volo“, kurį sukūrė italų dainų autorius Pippo Pollina.
Jis buvo pakviestas į „Hamburg JazzTage“ festivalį Hamburge, Vokietijoje, „Upload Festival“ Bolzano mieste, Italijoje, „Sapobla Jazz Festival“ Maljorkos Palmoje, 2008, 2009, 2010 ir 2011 m., ir į „Van der“ peek artist in rezidencinė programa“ 2009 m. kovą Amsterdame, kur koncertavo prestižiniame YSBREKER.
Jis turi keletą kompaktinių diskų kaip šalutinis narys ir keletą kaip lyderis, paskutinis yra „Unsakid Songs0“, skirta nepriklausomai italų leidyklai „WORKIN' LABEL“.

Per savo gitaristo ir kompozitoriaus karjerą Francesco yra vienas paklausiausių gitaros mokytojų Italijoje ir šiuo metu privačiai bei Palermo ir Trapanio muzikos konservatorijoje dėsto džiazo gitarą. Jis buvo pakviestas dėstyti džiazo gitaros meistriškumo kursus Escola Superior de Musica, Lisabonoje; Žežovo universitetas, Lenkija; BCU, Latvijos muzikos akademija, Latvija, Birmingemas.

Atstovaujamos kultūros:

Profesijos

Muzikantas

Profesionalas

Muzikos dėstytojas

Profesionalas