Pickvibe
Professional

Rowan Robertson

MuzikantasProfesionalas

Biografija

Rowanas gimė Bedfordšyre, JK, 1971 m. lapkritį. Jis pasiėmė namuose likusią trijų ketvirčių dydžio ispaniško stiliaus gitarą ir pradėjo ja skambinti, vėliau gavo patarimų iš šeimos draugų ir galiausiai atliko Simono ir Garfunkelio dainas draugams ir draugams. šeima. Persikėlęs į Kembridžšyrą, 9 metų Rowanas gavo gitaros pamokas koledže, kur jo tėtis buvo mokytojas. Jis išmoko liaudies gitaros rinkimo, kai kurių klasikinių kūrinių ir klasikinių roko dainų, aranžuotų solo gitara. Rowano dėmesį patraukė tai, kad per televiziją pamatė Jimi Hendrix'ą, atliekantį „Johnny B Goode“, ir nuo to momento jis žinojo, ką nori veikti. Tėvo paprašęs elektrinės gitaros, Kalėdų dovana gavo Japonijos „Fender“ tipo kopijuotą gitarą „Arbiter“ ir „Laney Combo“. Nors stiprintuvas neturėjo iškraipymų, grodamas su ausinių stiprintuvu, prijungtu prie gitaros, Rowanas netyčia jį perkrovė ir pasigirdo iškraipytas tonas. Daug paauglystės metų Rowanas praleido sulėtindamas mėgstamų gitaristų solo gitaras ir išgirdęs juos iš klausos, taip pat grodamas Hendrixo, ZZ Top ir Davido Lee Rotho įrašais. Jis sukūrė Van Haleno „Eruption“ versiją ir atliko ją su savo grupe „Indiscretion“ Kembridžo roko konkurse, dėl kurio jis buvo paminėtas vietinėje radijo stotyje.

Rowano tėvas vesdavo jį pas draugus, nes jie visi lankydavo puikių gitaristų, tokių kaip Ronnie Johnson, Larry Mullins, Martin Taylor ir daugelis kitų, koncertus, kai grodavo baruose ir vietose Kembridže ar netoliese esančiame Londone.

Tapęs dideliu devintojo dešimtmečio pabaigos roko muzikos ir gitaristų gerbėju, Rowanas 1986 m. dalyvavo Donningtono roko festivalyje ir kartu su tokiais vardais kaip Metallica, Wasp, Bon Jovi ir Guns 'n' Roses iš pirmos eilės pamatė vieną iš savo mėgstamiausių. , Dio. Netrukus po to, kai išgirdo, kad grupė išsiskyrė su savo tuometiniu gitaristu Craigu Goldie, jis nusprendė pamėgdžioti vieną iš savo gitaros herojų Steve'ą Vai ir pabandyti pasiekti didžiulį rezultatą. Jis atsiuntė grupei perklausos juostą, kaip Vai padarė būdamas 18 metų, norėdamas surinkti koncertą su Franku Zappa. Vienus metus mokęsis su Philu Hilborne'u, vienu iš JK hardroko gitaros autoritetų, Rowano technika Kembridžo roko scenoje kėlė antakius ir jis įgijo roko gitaristo reputaciją.

Nesulaukęs atsakymo iš įrašų kompanijos, kol negavo laiško, kuriame teigiama, kad jie nesidomi, Rowan manė, kad svajonė baigėsi, kol draugas įtikino jį ištverti ir nusiųsti savo demonstracinę versiją Dio gerbėjų klubui Los Andžele. Jo juosta atsidūrė lyderio Ronnie Jameso Dio rankose ir buvo padėta į stalčių, dainininkui patiko grotantis jaunasis gitaristas, bet dėl jaunų metų jo į atranką neatnešė. Demonstracijos įrašymo metu Rowanui buvo tik 16 metų.Rowanas sulaukė sėkmės per atranką, kai gitaristas Dougas Aldrichas, pasiūlęs trokštamą vietą, atsisakė koncerto ir nusprendė likti su savo grupe Lion. Vieną vakarą Wendy Dio paskambino nustebusiam Rowanui į jo namus ir paklausė: „Kaip jaustumėtės žaisdamas prieš 20 000 žmonių?“ – pasitikintis jaunuolis atsakė „Na, gerai...“. Kad ir kaip nervintųsi Rowanas, skrisdamas iš gimtosios šalies į Los Andželą dalyvauti Dio atrankoje, tėvas jį nuramino sakydamas: „Gaunate nemokamą kelionę į Ameriką žaisti su savo herojais. Pažvelk į tai taip.'Kai Rowanas susitiko su Ronnie Jamesu Dio, įžūlus jaunuolis patikslino legendinio dainininko metus, kai grupė grojo Doningtone, o per atranką būgnininkui pasakė, kad turi „dideles kojas“. Dio pasakė Rowanui prieš kuriant muziką: „Aš tikrai noriu, kad jis dirbtų“. Ir tai įvyko, nes Rowanui buvo pasiūlytas darbas po savaitės, po antrojo džemo su grupe.

Jam buvo liepta grįžti į JK Kalėdų proga, susikrauti lagaminus, o 1989 m. vasario mėn. buvo užsakytas skrydis Rowanui išvežti į Los Andželą, kur prasidėjo penktojo Dio studijinio albumo „Lock Up The Wolves“ repeticijos.

Atstovaujamos kultūros:

Profesijos

Muzikantas

Profesionalas