Pickvibe
Image

Kaip gimsta daina

Kaip gimsta daina

Koncertas
calendar

sek, 24 rgs 2023, 12:00

Renginio aprašymas

 
 AUŠRA LIUTKUTĖ – Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Dainavimo katedros lektorė, tarptautinių ir respublikinių konkursų laureatė – kviečia į savo gimtadienio jubiliejinį koncertą. Žemaitė, rietaviškė, po studijų pasilikusi sostinėje ir tapusi vilniete, ir kaip solistė, ir kaip pedagogė bendradarbiauja su įvairiais kolektyvais: chorais, ansambliais, jos koncertinis repertuaras itin platus – nuo operos arijų iki Vydūno dainų, atliekamų a cappella. Svarbią vietą dainininkės repertuare užima kitų solistų rečiau atliekami, tarsi primiršti, kūriniai: jie skamba soliniuose koncertuose, įvairiuose projektuose, labdaros renginiuose. A. Liutkutė aktyviai reiškiasi šalies kultūriniame gyvenime, taip pat yra koncertavusi užsienyje.
„Be abejo, labai laukiamas yra kiekvienas koncertas. Ši programa, ruošta ilgai ir kruopščiai, – juk koncertas jubiliejinis! – tarsi juosta apjuos mano kūrybinio kelio vingius ir leis darsyk apie save priminti, tad tikimės gausaus publikos palaikymo“, – kalbėjo sopranas.
Koncerte Aušrai talkins ištikimi bendražygiai, su kuriais jau ne vienerius metus drauge ruošia įvairias koncertines programas. Taip pat savo solinius numerius klausytojams dovanos vakaro svečiai – Varėnos J. Čiurlionytės menų mokyklos mokiniai ir mokytojai.