Pickvibe
Image
KAUNO-ŽVĖRIS-2-e1643884808323
KAUNO-ŽVĖRIS-3
KAUNO-ŽVĖRIS-4

Kauno žvėris

Kauno žvėris

Spektaklis
calendar

šeš, 26 lap 2022, 13:00,
šeš, 11 lap 2023, 13:00

Kūrėjai

Teatro režisieriusAndrius Žiurauskas
Dailininkas scenografasDominykas Gutauskas
KompozitoriusBjelle

Vaidina

Renginio aprašymas

 Spektaklio personažai – Rotušė ir Fontanas kviečia susipažinti su paslaptingu, senamiesčio požemiuose šimtus metų snaudžiančiu Mitiniu Kauno Žvėrimi. Tačiau Žvėris, pasirodo, mėgsta žaisti slėpynes ir jį išvysti, nebus labai paprasta – reikės užuosti, išgirsti, susekti, pamatyti, paliesti ir, jei labai pasiseks – sugauti. Ar žinote, kaip kvepia mėgstamiausias Kauno Žvėries patiekalas­­? Gal kava, vanile ar cukraus pudra? O kaip Žvėris skamba? Gal jis aidi, gal šaukia, gal barška, gal kaukia? Turi neturi pėdsakų jis? O gal pėdų neturi išvis? Į ką panašus Kauno Žvėris? Gal tai vaiduoklis, be kūno išvis?… Ar jis šaltas ir kietas, o gal minkštas ir lengvas?… Mitinis Kauno Žvėris nekantraudamas laukia susitikimo su žiūrovaissmiley
Patyriminiame, objektų teatro principu sukurtame pastatyme, vizualiai ir žaidybiškai, pasitelkus pagrindines jusles – regą, klausą, uoslę ir lytėjimą, keliaujama ieškoti Mitinio Kauno Žvėries. Aktoriai šiame spektaklyje – žaidime yra interaktyvumo iniciatoriai. Jų tikslas – įtraukti mažuosius žiūrovus į spektaklio vyksmą, sužadinti jų smalsumą, vaizduotę ir kūrybiškumą.
„Pažinimas yra didžiausias vaizduotės priešas. Kaip ir tikėjimui. Bet žaidimas be vaizduotės – neįdomus. Aš tikiu, kad Kaune gyvena Žvėris. Aš gyvenu įdomiai.“ (rež. A. Žiurauskas)