Pickvibe
Image
nepaprasta-edavrdo-tiuleino-kelione-61
nepaprasta-edvardo-tiuleino-kelione-11
nepaprasta-edvardo-tiuleino-kelione-31
nepaprasta-edvardo-tiuleino-kelione-51
nepaprasta-edvardo-tiuleino-kelione-71
nepaprasta-edvardo-tiuleino-kelione-81

Nepaprasta Edvardo Tiuleinio kelionė

Nepaprasta Edvardo Tiuleinio kelionė

Spektaklis
calendar

sek, 15 sau 2023, 12:00,
sek, 12 lap 2023, 12:00

Kūrėjai

RašytojasKate deCamillo
Teatro režisieriusGintarė Radvilavičiūtė
Dailininkas scenografasGintarė Radvilavičiūtė
KompozitoriusDonis
Šviesos dailininkasGediminas Babelis

Vaidina

Renginio aprašymas

„Nepaprasta Edvardo Tiuleino kelionė“ – labai vaizdingai, įtaigiai ir jautriai papasakota istorija apie porcelianinį triušį, kuris mokosi mylėti. Edvardas Tiuleinas – tai išpaikintas triušis, kuriam nerūpi niekas, išskyrus jį patį. Vieną dieną Edvardas pasimeta. Glūdėdamas vandenyno gelmėse, šokdamas gatvėje, susitikdamas su keisčiausiais žmonėmis, triušis supranta, kad jo širdis sukurta mylėti. Ieškodamas kelio namo jis keliauja iš rankų į rankas, mokosi vertinti draugystę, ima suprasti, kas yra meilė, prisirišimas, ilgesys. „Atverk savo širdį – ir kas nors ateis. Kas nors tikrai tavęs ateis“ – tokia pagrindinė spektaklio mintis.

„Kiekviena meilė yra kelias. Šiandien, manau, tai – labai aktualu. Galvoti ne apie tai, kodėl manęs nemyli, bet ką aš myliu ir kaip myliu. Ką padariau, kad mylimas žmogus jaustųsi laimingesnis. Juk meilė – tai yra davimas, dalinimasis nelaukiant atsako. Manau, kad ši istorija turėtų būti įdomi visai šeimai“, – dalijasi spektaklio režisierė Gintarė Radvilavičiūtė.

Klaipėdos lėlių teatre ši nuostabi istorija pasakojama be žodžių senais vaikų atneštais žaislais, kurie jau nugyveno savo gyvenimą, bet prisikėlė šiam vaidinimui. Spektaklio kūrėjai ragina žiūrovus pažvelgti į žaislą kitomis akimis, ugdo vaikų vaizduotę, kūrybiškumą, parodo, kad lėlių teatras gali būti nenuspėjamas, asociatyvus, įdomus, kuriamas ir namuose.