Pickvibe
Image
BALDIS-IR-VIVALDIS-4
BALDIS-IR-VIVALDIS-5
BALDIS-IR-VIVALDIS-6
BALDIS-IR-VIVALDIS-7
BALDIS-IR-VIVALDIS-8
BALDIS-IR-VIVALDIS-1

Baldis ir Vivaldis

Baldis ir Vivaldis

Spektaklis
calendar

sek, 5 vas 2023, 12:00,
šeš, 23 rgs 2023, 12:00

Kūrėjai

KompozitoriusAntonio VivaldiDead
Idėjos autoriusDarius Krapikas
Kostiumų dailininkasArtūras Šimonis
Vaizdo projekcijų autoriusArvydas Strimaitis

Vaidina

Renginio aprašymas

 
Spektaklio kūrėjai - Darius Krapikas ir Rasa Bartninkaitė kviečia į nuotaikingą, interaktyvų, muzikinį spektaklį, kuriame vienas iš pagrindinių vaidmenų bus suteiktas genialiai A.Vivaldžio muzikai. Muziką spektakliui iš A. Vivaldžio „Keturi metų laikai“ koncertų parinko idėjos autorius,  profesionalus smuikininkas bei aktorius – D. Krapikas.
Ar žinote, kur slepiasi įkvėpimas? Kaip jį prisišaukti ir kur pasodinti, kad  imtų ir paverstų būrį pabirusių natų užburiančiu muzikiniu kūriniu? Pagrindinis spektaklio veikėjas Svirpliukas Baldis jaučiasi labai nelaimingas – sunku patikėti,  bet jis nemoka griežti smuikeliu! Jam padėti gali tik labai gerbiamas kompozitorius, linksmuolis abatas Antonio Vivaldis. Kompozitorius sutinka visus metus mokyti Svirpliuką muzikos paslapčių ir pakviečia drauge leistis į  garsų, vaizdų, emocijų ir gamtos stichijų kupiną muzikinę kelionę metų laikais.
„Gyvai atliekamos klasikinės muzikos ir baroko epochos tapybos meistrų paveikslų fone besivystančios linksmos istorijos idėja - pažadinti atradimų poreikį, "užkrėsti" kūrybos akimirkų džiaugsmu, lavinti muzikinį skoni ir ugdyti būsimąjį koncertų lankytoją“, - pagrindinius spektaklio tikslus įvardijo pastatymo sumanytojas D. Krapikas.